Hámor János

Technikai munkái

Idősoros diagramAz oszlopokra kattintva az adott időszak művei maradnak a listában. A díjak a hangjátékokra általában vonatkoznak, nem feltétlen a jelen művész teljesítményére.
1930
1940
1950
1960
1970
1980
1990
2000
2010
2020
19251929
19301934
19351939
19401944
19451949
19501954
19551959
19601964
19651969
19701974
19751979
19801984
19851989
19901994
19951999
20002004
20052009
20102014
20152019
20202024
20252026
1925–1934
1935–1944
1945–1954
1955–1964
1965–1974
1975–1984
1985–1994
1995–2004
2005–2014
2015–2024
2025–2026
Összes találat: 71. Megjelenítve: 50.
A „felesleges ember”Reviczky GyulaHámor János1968. 01. 09.Magyar Rádió
🔈A betyár álmaKrúdy GyulaHámor János1982. 09. 18.11Magyar RádióAdaptáció
Felolvasás
🔈A börtönválogatottMoldova GyörgyVarga Géza1974. 11. 25.48Magyar RádióRádióra írt
🔈A csendőralezredesFederico Garcia LorcaVarga Géza1976. 08. 19.19Magyar RádióAdaptáció
Jelenet
A csuhásMolnár ImreHámor János1986. 10. 06.Magyar RádióAdaptáció
A hajnalok itt csendesekBorisz VasziljevTörök Tamás1972. 11. 07.54Magyar RádióAdaptáció
A hosszú búcsú (Elkéstél, Terry!)Raymond ChandlerPós Sándor1980. 01. 26.60Magyar RádióHangjáték
🔈A Karamazov testvérekFjodor Mihajlovics DosztojevszkijTörök Tamás1971. 10. 15.227Magyar RádióAdaptáció
🔈A lemezlovasMomo KaporPós Sándor1975. 01. 16.53Magyar RádióRádióra írt
A lyukasztós bérletChrister Dahl, Claes LundbergVarga Géza1974. 12. 09.41Magyar RádióRádióra írt
A magyar „felesleges” emberBeőthy ZsoltHámor János1986. 01. 08.Magyar Rádió
A negyedik portréArdi LiivesDobai Vilmos1985. 02. 08.84Magyar Rádió
🔈A pénz rabjaCseng Ting-jüBozó László1975. 02. 01.75Magyar Rádió
A prériJames Fenimore CooperBozó László1978. 01. 08.Magyar RádióAdaptáció
🔈A ravasz Kabók (1979)Tömörkény IstvánHámor János25Magyar Rádió
🔈A természet varázsaGuy de MaupassantHámor János1978. 10. 20.8Magyar RádióAdaptáció
A vak könnyeiRené de ObaldiaVarga Géza1974. 04. 08.33Magyar RádióHangjáték
Rádióra írt
A zöldövezetJoachim WalterVarga Géza1976. 10. 13.43Magyar RádióRádióra írt
Fordítás
Hangjáték
Amíg nem későJuha MannerkorpiVarga Géza1973. 05. 08.61Magyar RádióRádióra írt
Apám (Juhász Ferenc)Juhász FerencVarga Géza1975. 02. 13.48Magyar RádióAdaptáció
Az álomNguyen Dinh ThiHámor János1986. 09. 03.Magyar Rádió
Az erős teknősbékaNéger népmeseHámor János10Magyar Rádió
Magyar Rádió Kísérleti Stúdió
Felolvasás
Az idő kerekeSiv Szagar MisraPós Sándor1974. 02. 22.36Magyar RádióDokumentum
🔈Bernarda Alba házaFederico Garcia LorcaVarga Géza1974. 09. 09.77Magyar RádióAdaptáció
Bezzeg régen más volt ez a játékJames SaundersVarga Géza1977. 06. 27.24Magyar RádióRádióra írt
Fordítás
Hangjáték
Bolond Istók (1973)Petőfi SándorCserés Miklós dr.1973. 03. 15.51Magyar RádióRádióra írt
Adaptáció
BőrharisnyaJames Fenimore CooperBozó László1978. 01. 01.Magyar RádióAdaptáció
Cári tisztek az 1848-as forradalomrólPjotr Vlagyimirovics AlabinHámor János1995. 03. 06.32Magyar Rádió
Édesapám keresztelőjeHámor JánosMagyar Rádió
Magyar Rádió Kísérleti Stúdió
Egy macska önéletrajzaMarsall László1975. 05. 25.Magyar RádióRádióra írt
Egyik hét olyan, mint a másikNatalia BaranszkajaTörök Tamás1972. 12. 23.55Magyar RádióAdaptáció
ÉlményközvetítésCsurka IstvánVarga Géza1973. 12. 26.59Magyar RádióRádióra írt
Éva (1961, Bozó)Bozó LászlóCserés Miklós dr.1961. 06. 20.65Magyar RádióRádióra írt
Fegyverbe!B. Nagy Tibor, Góhér GyulaHámor János1980. 03. 20.42Magyar RádióDokumentum
HírtorzulásHámor János, Marsall László, Varga Károly (író)1975. 06. 23.20Magyar Rádió
Hogyan hallgassunk rádiót?Gyárfás MiklósBozó László1973. 08. 26.46Magyar RádióDokumentum
Hangjáték
III. Richárd (1973)William ShakespeareGáti József1973. 05. 20.129Magyar RádióRádióra írt
Fordítás
Hangjáték
Vendégjáték a stúdióban
Zenés
🔈Julius Caesar (1970)William ShakespeareGáti József1970. 12. 04.107Magyar Rádió
Kilenc történet RonaldrólIrina LiebmannJoachim Scholz1983. 10. 08.36Magyar RádióRádióra írt
Komámasszony, hol a stukker?Görgey GáborVarga Géza1975. 08. 16.80Magyar RádióAdaptáció
🔈LüszisztratéArisztophanész‏‎Bozó László1976. 05. 21.76Magyar RádióHangjáték
Adaptáció
Zenés
Macbeth (1969)William ShakespeareGáti József1969. 05. 26.117Magyar RádióAdaptáció