Barsi Ödön

1904. április 18.

Rendezései

Idősoros diagramAz oszlopokra kattintva az adott időszak művei maradnak a listában. A díjak a hangjátékokra általában vonatkoznak, nem feltétlen a jelen művész teljesítményére.
1930
1940
1950
1960
1970
1980
1990
2000
2010
2020
19251929
19301934
19351939
19401944
19451949
19501954
19551959
19601964
19651969
19701974
19751979
19801984
19851989
19901994
19951999
20002004
20052009
20102014
20152019
20202024
20252026
1925–1934
1935–1944
1945–1954
1955–1964
1965–1974
1975–1984
1985–1994
1995–2004
2005–2014
2015–2024
2025–2026
Összes találat: 164. Megjelenítve: 50.
A betyár kendője (1941)Abonyi LajosBarsi Ödön1941. 09. 11.Magyar RádióAdaptáció
A császár látomása (1945)Selma LagerlöfBarsi Ödön1945. 12. 18.45Magyar Rádió
A császár látomása (1947)Selma LagerlöfBarsi Ödön1947. 02. 15.50Magyar Rádió
A csataClaude FarrèreBarsi Ödön1937. 09. 16.70Magyar RádióAdaptáció
A csehek Magyarországon (1938)Jósika MiklósBarsi Ödön1938. 11. 19.30Magyar RádióAdaptáció
A csillagok kialszanakPados PálBarsi Ödön1939. 03. 13.Magyar RádióRádióra írt
A dohány (Asztalos, 1942)Asztalos IstvánBarsi Ödön1942. 09. 05.Magyar RádióRádióra írt
A dóm legendájaForster GyörgyBarsi Ödön1942. 06. 13.90Magyar RádióHangjáték
A és FP. FjodorovBarsi Ödön1946. 02. 11.70Magyar Rádió
A faun (1939)Edward KnoblauchBarsi Ödön1939. 06. 22.Magyar RádióAdaptáció
A fekete kakas (1942)Fiedler JózsefBarsi Ödön1942. 01. 25.60Magyar RádióAdaptáció
A fekete tulipán (1937)Id. Alexandre DumasBarsi Ödön1937. 11. 25.Magyar RádióAdaptáció
A felszabadítók (Beczkó vára)Barsi ÖdönBarsi Ödön1939. 01. 03.60Magyar Rádió
A fenoménNorman CorwinBarsi Ödön1946. 10. 01.60Magyar Rádió
A halhatatlan betűForster György, Nyiry LászlóBarsi Ödön1940. 06. 03.Magyar RádióRádióra írt
A három testőr (1938)Id. Alexandre DumasBarsi Ödön1938. 07. 03.100Magyar RádióAdaptáció
A hősszerelmes (1944)Bibó LajosBarsi Ödön1944. 08. 16.20Magyar Rádió
A huncut vidéki kisasszonyIvan Szergejevics TurgenyevBarsi Ödön, Körmöczi László dr., Szász Károly1946. 09. 05.45Magyar Rádió
A jövő embereVictor EftimiuBarsi Ödön1947. 11. 22.Magyar Rádió
A kéményseprőBékeffi LászlóBarsi Ödön1937. 03. 20.75Magyar RádióAdaptáció
A költő és a halálHerczeg FerencBarsi Ödön1938. 07. 31.45Magyar Rádió
A komédiás (Kean)Id. Alexandre DumasBarsi Ödön1940. 10. 10.80Magyar RádióAdaptáció
A limanovai legenda (1937)Somogyváry GyulaBarsi Ödön1937. 12. 09.Magyar Rádió
A lőcsei bíró lányaPeterdy SándorBarsi Ödön1939. 08. 31.Magyar Rádió
A makrancos hölgy (1937)William ShakespeareBarsi Ödön1937. 02. 11.45Magyar Rádió
A mi kis műsorunkBarsi Ödön1947. 05. 26.30Magyar RádióRádióra írt
A portraitBékeffi LászlóBarsi Ödön1937. 03. 20.35Magyar RádióAdaptáció
A revizor (1946)Nyikolaj Vasziljevics GogolBarsi Ödön1946. 02. 01.155Magyar Rádió
A súgóBarsi ÖdönBarsi Ödön1942. 06. 14.Magyar RádióHangjáték
Rádióra írt
A szabadság dalaiBarsi Ödön1946. 12. 23.60Magyar RádióZenés
Összeállítás
A szagos szappanVörös MártonBarsi Ödön1942. 11. 14.35Magyar RádióHangjáték
A szamárbőrHonoré de BalzacBarsi Ödön1943. 03. 02.60Magyar RádióAdaptáció
A szevillai borbélyPierre-Augustin Caron de BeaumarchaisBarsi Ödön1938. 04. 24.90Magyar RádióAdaptáció
A szókimondó asszonyság (1937)Victorien SardouBarsi Ödön1937. 03. 06.90Magyar RádióAdaptáció
A telefonAlessandra de StefaniBarsi Ödön1942. 08. 29.40Magyar RádióHangjáték
A trubadúrBékeffi LászlóBarsi Ödön1937. 03. 20.40Magyar RádióAdaptáció
A végrehajtó (1942)Ábrányi EmilBarsi Ödön1942. 12. 09.Magyar Rádió
A vén bakancsos és fia a huszár (1937)Szigeti JózsefBarsi Ödön1937. 11. 13.105Magyar RádióAdaptáció
Zenés rádiójáték
A vén gazember (1938)Mikszáth KálmánBarsi Ödön1938. 05. 22.100Magyar Rádió
A vendégFertsek FerencBarsi Ödön1939. 01. 12.Magyar RádióRádióra írt
A vendég (1936)Feitsek FerencBarsi Ödön1936. 12. 29.Magyar Rádió
A vészcsengő (1937)Békeffi LászlóBarsi Ödön1937. 03. 20.75Magyar Rádió
A világűr katonájaBarsi Ödön1942. 06. 24.60Magyar RádióHangjáték
A virágember (1937)Somogyváry GyulaBarsi Ödön1937. 05. 02.45Magyar RádióRádióra írt
A zenélő óra (1942)Harsányi ZsoltBarsi Ödön1942. 09. 20.60Magyar Rádió
A zöld légy és a sárga mókus (1943)Mikszáth KálmánBarsi Ödön1943. 01. 06.30Magyar RádióHangjáték
Adaptáció
Ady barátaiPapp ViktorBarsi Ödön1946. 11. 11.40Magyar Rádió
Ahogy te akarod (1943)Joaquín Álvarez Quintero, Serafín Álvarez QuinteroBarsi Ödön1943. 01. 30.25Magyar Rádió
Ahogy tetszik (1940)William ShakespeareBarsi Ödön1940. 04. 28.125Magyar RádióAdaptáció