Balázs Béla

Művei

Idősoros diagramAz oszlopokra kattintva az adott időszak művei maradnak a listában. A díjak a hangjátékokra általában vonatkoznak, nem feltétlen a jelen művész teljesítményére.
1930
1940
1950
1960
1970
1980
1990
2000
2010
2020
19251929
19301934
19351939
19401944
19451949
19501954
19551959
19601964
19651969
19701974
19751979
19801984
19851989
19901994
19951999
20002004
20052009
20102014
20152019
20202024
20252026
1925–1934
1935–1944
1945–1954
1955–1964
1965–1974
1975–1984
1985–1994
1995–2004
2005–2014
2015–2024
2025–2026
Összes találat: 18. Megjelenítve: 18.
🔈A csendBalázs BélaSalamon Suba László1998. 10. 17.50Magyar Rádió
A halász és a hold ezüstjeBalázs BélaSolymosi Ottó1957. 03. 24.40Magyar Rádió
Magyar Rádió Gyermekrádió
Rádióra írt
Mese
A három hűséges királylányBalázs BélaSárospataki Zsuzsanna1989. 09. 17.51Magyar RádióHangjáték
Mese
A hét királyfiBalázs BélaVadász Gyula1963. 08. 19.47Magyar Rádió
Magyar Rádió Gyermekrádió
Adaptáció
Hangjáték
Mese
🔈A kékszakállú herceg vára (1972)Balázs Béla, Bartók BélaPós Sándor1972. 12. 17.22Magyar RádióAdaptáció
A kékszakállú herceg vára (1990)Balázs BélaZoltán Gábor1990. 07. 09.13Magyar Rádió
A körhinta-palotaBalázs Béla, Török TamásA szerző, Török Tamás1981. 08. 30.45Magyar Rádió
Magyar Rádió Gyermekrádió
Hangjáték
Mese
A tündérBalázs BélaGothár Péter1994. 08. 19.45Magyar RádióHangjáték
Ifjúsági rádiójáték
Az a hatalmas szövetségesBalázs BélaKertész László1947. 05. 31.Magyar Rádió
Doktor Szélpál MargitBalázs BélaSiklós Olga1983. 06. 29.72Magyar RádióAdaptáció
Hazatérés (1969)Balázs BélaTörök Tamás1969. 03. 18.57Magyar RádióAdaptáció
Hol van a nép?Balázs BélaDobai Vilmos1979. 01. 27.Magyar Rádió
Karcsi kalandjaiBalázs BélaLászló Endre1960. 02. 28.50Magyar RádióAdaptáció
Mese
🔈LacrimosaBalázs BélaBozó László1991. 12. 04.57Magyar RádióAdaptáció
🔈MiszériumjátékBalázs BélaGothár Péter1994. 08. 19.44Magyar Rádió
🔈Muzsikus meseBalázs BélaBognár Monika2005. 06. 27.56Magyar RádióFelolvasás
Vér a határonBalázs BélaSiklós Olga1975. 03. 03.57Magyar Rádió