Pál Sándor

Rendezései

Idősoros diagramAz oszlopokra kattintva az adott időszak művei maradnak a listában. A díjak a hangjátékokra általában vonatkoznak, nem feltétlen a jelen művész teljesítményére.
1930
1940
1950
1960
1970
1980
1990
2000
2010
2020
19251929
19301934
19351939
19401944
19451949
19501954
19551959
19601964
19651969
19701974
19751979
19801984
19851989
19901994
19951999
20002004
20052009
20102014
20152019
20202024
20252026
1925–1934
1935–1944
1945–1954
1955–1964
1965–1974
1975–1984
1985–1994
1995–2004
2005–2014
2015–2024
2025–2026
Összes találat: 8. Megjelenítve: 8.
A keszthelyi nemzetőrKristóf KárolyPál Sándor1949. 03. 01.60Magyar RádióRádióra írt
Zenés
A tanító úrTurchányi TamásPál Sándor1949. 01. 08.45Magyar RádióZenés
Állatkerti sétaDevecseri GáborPál Sándor1948. 10. 23.55Magyar Rádió
Don Juan megjavulInnocent-Vincze ErnőPál Sándor1949. 01. 10.45Magyar Rádió
Madame PompadourHarsányi ZsoltPál Sándor1948. 08. 01.100Magyar RádióHangjáték
Adaptáció
Zenés
Muzsikus napfénybenSzékely JúliaPál Sándor1949. 04. 24.60Magyar Rádió
Utazás egy napfelkelte körülTurchányi TamásPál Sándor1948. 09. 09.45Magyar RádióZenés
Volt egyszer egy cukrászdaSzász PéterPál Sándor1948. 05. 22.55Magyar RádióAdaptáció