Az oszmánok birodalmában
Magyar hangjáték
Színlap
1965. január 22. 14:15
„Kossuth”
Dr. Germanus Gyula útiélményei
II. rész
-Közreműködik: Dr. Germanus Gyula, Beszterczei Pál, Horkai János, Márki Géza, Raksányi Gellért, Suka Sándor, Szatmári István, Sztankay István, Szoó György.
-Rendező: Baksa Soós László
Az Ifjúsági Rádió műsora
35 perc
Forrás: Rádió- és Televízió Újság; Kiegészítésként Magyar Rádió műsorboríték vagy a hangjáték konferálása
| Szerző: | |
|---|---|
| Rendező: | |
| Színészek: (8 fő, átl. 42 év) | |
| Játékidő | 35 perc |
|---|---|
| Bemutató dátuma | 1965. január 22. |
| Régió | Magyarország (közrádió) |
| Hangfelvételt készítő rádió/műhely neve |
Magyar Rádió |
Létrehozva: 2021. 09. 29.; Revíziók: 2024. 04. 05.; 2026. 05. 26.
A bemutató idején az intézmény neve: Magyar Rádió és Televízió (MRT)
Ekkor a rádió és osztályainak irányítói:
- Elnök: Tömpe István (1962-1974);
- Dramaturgia főrendező: Cserés Miklós (1958-1981);
- Gyerekosztály / Gyermekstúdió: Baráth Györgyné (?) Venczel István? (1965);
- Irodalmi Főosztály: Zentai János (1963-1973);
Az adatokban ellentmondások előfordulhatnak a források bizonytalansága miatt.




