Dorogi Zsigmond (37)

„Na, én megyek…”

Magyar hangjáték

1968. március 02.

Magyar Rádió

Színlap

„Na, én megyek…”

Kiss Manyi vidám szerepeiből

Szerző:(szerk.) Dorogi Zsigmond

RENDEZŐ Balázs János

SZEREPOSZTÁS:

Közreműködik: Békés Itala, Lázár Mária,
Kéry Gyula, Lőte Attila,
Körmendy László, Somogyi Erzsi,
Latabár Kálmán,

PETŐFI 1968 Március2 16.05 45’

Forrás: Rádió- és Televízió Újság; Kiegészítésként Magyar Rádió műsorboríték vagy a hangjáték konferálása

Szerző:
Rendező:
Színészek: (7 fő, átl. 53 év)
Bemutató dátuma 1968. március 02.
Régió Magyarország (közrádió)
Hangfelvételt készítő rádió/műhely neve Magyar Rádió

A bemutató idején az intézmény neve: Magyar Rádió és Televízió (MRT)

Ekkor a rádió és osztályainak irányítói:

  • Elnök: Tömpe István (1962-1974);
  • Dramaturgia főrendező: Cserés Miklós (1958-1981);
  • Falurádió: Simon Ferenc (1967-1988);
  • Ifjúsági Osztály: Faggyas Sándor (1968-1979); Forrás
  • Irodalmi Főosztály: Zentai János (1963-1973);
  • Szórakoztató Osztály: Bozó László (1967-1968);

Az adatokban ellentmondások előfordulhatnak a források bizonytalansága miatt.