Hogyan bánjunk a lányokkal?
Magyar hangjáték
Színlap
1973. Július 27., péntek, Kossuth, 18:00 – 18:58
Ifjúsági rádiójáték
Írta: Bogáti Péter
Dramaturg: Padisák Mihály
Rendező: Petrik József
Bemondó: Thiring Viola, Bálint: Maros Gábor
Forrás: Rádió- és Televízió Újság; Kiegészítésként Magyar Rádió műsorboríték vagy a hangjáték konferálása
| Szerző: | ||
|---|---|---|
| Rendező: | ||
| Dramaturg: | ||
| Színészek: (1 fő, átl. 26 év) | ||
| Bemutató dátuma | 1973. július 27. |
|---|---|
| Régió | Magyarország (közrádió) |
| Hangfelvételt készítő rádió/műhely neve |
Magyar Rádió |
Létrehozva: 2021. 09. 28.; Revíziók: 2023. 01. 22.
A bemutató idején az intézmény neve: Magyar Rádió és Televízió (MRT)
Ekkor a rádió és osztályainak irányítói:
- Elnök: Tömpe István (1962-1974);
- Dramaturgia főrendező: Cserés Miklós (1958-1981) | Bozó László (1971-1979); Forrás
- Falurádió: Simon Ferenc (1967-1988);
- Ifjúsági Osztály: Faggyas Sándor (1968-1979); Forrás
- Irodalmi Főosztály: Zentai János (1963-1973);
- Szórakoztató Osztály: Bozó László (1971-1979); Forrás
Az adatokban ellentmondások előfordulhatnak a források bizonytalansága miatt.

