Tarbay Ede

Művei

Idősoros diagramAz oszlopokra kattintva az adott időszak művei maradnak a listában. A díjak a hangjátékokra általában vonatkoznak, nem feltétlen a jelen művész teljesítményére.
1930
1940
1950
1960
1970
1980
1990
2000
2010
2020
19251929
19301934
19351939
19401944
19451949
19501954
19551959
19601964
19651969
19701974
19751979
19801984
19851989
19901994
19951999
20002004
20052009
20102014
20152019
20202024
20252026
1925–1934
1935–1944
1945–1954
1955–1964
1965–1974
1975–1984
1985–1994
1995–2004
2005–2014
2015–2024
2025–2026
Összes találat: 20. Megjelenítve: 20.
A kínai teaTarbay EdeCsajági János1993. 10. 11.37Magyar RádióRádióra írt
A mozgólépcső vándoraiTarbay EdeCsajági János1979. 10. 14.Magyar RádióRádióra írt
Amikor odakünn esik a hóTarbay EdeSiklós Olga1976. 12. 24.Magyar RádióMese
BajajaTarbay EdeDéri Éva1971. 04. 12.Magyar RádióRádióra írt
Mese
Barangolás a völgybenTarbay EdePetrik József1982. 01. 09.Magyar Rádió
🔈Citromka és a három slugamanóTarbay EdeVadász Gyula1964. 05. 02.53Magyar Rádió
Magyar Rádió Gyermekrádió
Rádióra írt
Mese
🔈Citromka kalandjaiTarbay EdeVadász Gyula1963. 04. 04.55Magyar Rádió
Magyar Rádió Gyermekrádió
Rádióra írt
Mese
Egyből kettő, kettőből háromTarbay EdeGáll Ernő1991. 01. 01.42Magyar Rádió
Magyar Rádió Gyermekrádió
Rádióra írt
Hangjáték
Mese
🔈Eső-lesőkTarbay EdeCsajági János1977. 01. 16.39Magyar Rádió
Magyar Rádió Gyermekrádió
Rádióra írt
Mese
Ketten kézenfogvaTarbay EdeDobai Vilmos1985. 03. 02.49Magyar Rádió
Magyar Rádió Ifjúsági Rádiószínpad
Rádióra írt
Hangjáték
Ifjúsági rádiójáték
Kukori a kandúrvarázslóTarbay EdeUrbán Gyula1976. 10. 10.61Magyar RádióRádióra írt
Mese
Kunkori és a kandurvarázslóTarbay EdeUrbán Gyula1976. 10. 10.Magyar RádióMese
Madarak voltunk…Lakatos T. József, Tarbay EdeVadász Gyula1994. 05. 23.34Magyar RádióHangjáték
Mese
🔈MeleghozókTarbay EdeCsajági János1976. 01. 01.44Magyar Rádió
Magyar Rádió Gyermekrádió
Rádióra írt
Mese
Utak a völgybeTarbay EdeCsajági János1986. 05. 30.51Magyar RádióRádióra írt
Vakáció a halott utcábanCsukás István, Tarbay EdeVarsányi Anikó1982. 06. 26.Magyar Rádió
Magyar Rádió Gyermekrádió
Mese
VarázscipellőTamara Gabbe, Tarbay EdeLászló Endre1969. 04. 13.55Magyar RádióHangjáték
Mese
Varázslatos szénaillatTarbay EdeSolymosi Ottó1977. 12. 11.34Magyar RádióRádióra írt
Hangjáték
Mese
Varjúdombi bonyodalmakTarbay EdeCsajági János1976. 12. 25.41Magyar RádióRádióra írt
Mese